Wynajem kortów – Grafik ONLINE

Prowadzimy dostępny w internecie na bieżąco uaktualniany grafik rezerwacji kortów. Korzystając z niego możesz szybko i wygodnie zorientować się w jakich godzinach są wolne korty. Możliwe jest również dokonywanie rezerwacji online. Dokonywanie rezerwacji wymaga podania hasła klienta.

Aby przejść do grafiku rezerwacji kliknij w poniższy baner.

Jeśli jesteś zainteresowany automatycznym powiadamianiem o wolnych godzinach zgłoś swój adres email oraz godziny jakimi jesteś zainteresowany (np. dni powszednie od godz. 15.00). Co trzy dni otrzymywać będziesz email z informacjami o wolnych terminach na najbliższe cztery dni.

Koszt wynajmu kortu w sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 (nowa hala tenisowa)

  • 50 zł. /60 min. – od pn. do pt. do godziny 14.00 i przez cały weekend
  • 65 zł. /60 min. – od pn. do pt. po godzinie 14.00
  • -10% od ceny /60 min. – bez prawa odwoływania rezerwacji, za wyjątkiem nieobecności w ustawowo wolne dni świąteczne. Opłata z góry za co najmniej 3 miesiące. Pieniężnych zwrotów za niewykorzystane godziny nie przewiduje się.

Regulamin rezerwacji online

 Rezerwacje on-line

Rezerwacji on-line można dokonywać z minimum dwudniowym wyprzedzeniem np. jeśli dziś jest środa to rezerwację on-line można dokonać na piątek i dni następne. Aby dokonać rezerwacji zaznacz godziny, wybierz się na liście rezerwujący i podaj swoje hasło. Jeśli nie ma Cię na liście klientów lub nie znasz swojego hasła zadzwoń na numer (32) 249-47-91.

 Rezerwacje telefoniczne

Rezerwacje telefoniczne przyjmowane są pod numerem (32) 249-47-91. Zanim wykonasz telefon zobacz na stronie wolne godziny jakie terminy są dostępne i uzgodnij ze swoim partnerem, które najbardziej wam pasują.

 Rezerwacje on-line na mecze ligowe

Rezerwacji na mecze ligowe można dokonywać na dowolne godziny. Jeśli godziny oznaczone są napisem Liga to można dokonać na nie rezerwacji tylko jeśli osoba rezerwująca i przeciwnik mają do rozegrania mecz ligowy. Jeśli godziny przeznaczone na ligę nie zostaną wykorzystane na dwa dni przed terminem to przechodzą do puli godzin dostępnych dla wszystkich.

 Anulowanie rezerwacji

Rezerwacje można anulować minimum na dwa dni przed terminem rezerwacji np. jeśli rezerwacja jest na środę to można ją anulować najpóźniej w poniedziałek. Rezerwacje można anulować telefonicznie lub na stronie Twoje rezerwacje. Należy wybrać się z listy zawodników, podać hasło i na liście rezerwacji kliknąć w link Usuń.

Wyniki meczów ligowych

Wyniki meczów ligowych prosimy zgłaszać telefonicznie na drugi dzień do godz. 15 lub mailem.